AKTÜATÖR, VANA TASARIM
ÜRETİM VE ONARIMINDA SEKTÖRÜNDE LİDER

Pazar Alanlarımız

Şirketimiz pazarı ikiye ayırıyor; Blok ve Kesilmiş ebatlı ürünler.

Blok materyalleri pazarımız ağırlıklı olarak; Çin, İtalya, İspanya, Tayvan, Hindistan, Rusya, Endonezya, Güney Kore .

Kesilmiş ebatlı ürünler pazarı birçok lokasyon’ dan oluşuyor; Amerika Birleşik Devletleri, Dubai, Avustralya, Suudi Arabistan, Abu dabi, Birleşik Krallık, İtalya, İspanya, Çin, Meksika, Güney Afrika, Katar, Kuveyt, Portekiz, Güney Kore, İsrail, Angola, Fas, Almanya, Rusya, Endonezya, Malezya, Azerbaycan.

42 ülkeye ihracat yapıyor ve dünyanın en önemli fuarlarına katılıyoruz. Satış ekibimiz düzenli olarak zaten pazar payına sahip olduğumuz 5 kıtaya iş seyahatinde bulunuyor ve yeni ülkelerde yeni pazarlar oluşturmayı hedefliyor. Naturelmar olarak sadece şirketimize değer katmak değil aynı zamanda yerel ekonomiyi’ de desteklemek için pazarlama faaliyetleri gerçekleştirmek bizim için temel oluşturmaktadır.

Sürdürülebilir başarı bizim çok önemlidir çünkü yüksek seviyelere ulaşmanın ve orada devamlı olarak kalabilmenin tek yolu budur.

inovatif ve ergonomik tasarım

MİSYON

Ekonomiye ve topluma değer katmak ve yenilik dolu parlak bir gelecek için adına doğal kaynaklarımızı verimli kullanıyor; Ürünlerimizi başarılı projeler ve global standartlarda yüksek teknoloji kullanarak geliştiriyoruz...

Valvos ile, yenilik dolu parlak bir gelecek

MİSYONUMUZ

VİZYON

Takım ruhu, mükemmel hizmet, yenilik ve sorumluluk! Sürekli yenilikçiliği ve gelişimi sürdürmek. En iyi kaliteyi ve çevre dostu ürünleri sunmak. Toplumun ve müşterilerin güvenini ve desteğini sağlamak!

Takım ruhu, mükemmel hizmet, yenilik ve sorumluluk

 
VİZYONUMUZ

DEĞER

Kaynakların etkin kullanımı, Çevreye karşı duyarlılık, Müşteri ihtiyaç ve başarısına odaklanma, Sürdürülebilir başarı, İşçi sağlığı ve güvenliği önlemlerine öncelik verme, Yeni teknolojilere açıklık ve vizyonik düşünce...

Yeni teknolojilere açıklık, vizyon sahibi düşünce ve İş birliği

 
DEĞERLERİMİZ
0
PROJE
0
SERVİS
0
ÜRÜN
0
ÜLKE