AKTÜATÖR, VANA TASARIM
ÜRETİM VE ONARIMINDA SEKTÖRÜNDE LİDER

Misyonumuz

VALVOS ile, yenilik dolu ve parlak bir geleceği hazır olun!
Etik değerleri olan ticari bir kuruluş olarak müşterilerimize, çalışanlarımıza ve meslektaşlarımıza karşı saygılıyız.
Müşterilerimize beklentilerinin üstünde servis ve kalite sağlamayı, teslimatlarımızı tam zamanında yapmayı hedefliyoruz.

Valvos olarak, üst kalite ürünler ile, müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.
Ekonomiye ve topluma değer katmak adına doğal kaynaklarımızı verimli kullanıyoruz.
Ürünlerimizi başarılı projeler ve global standartlarda yüksek teknoloji kullanarak geliştiriyor ve topluma ve ekonomiye değer katıyoruz.
Tüm ürünlerimiz uluslararası kuruluşlar tarafından belirtilen standartlara göre üretilmiş olup, tüm sertfikasyonlar ve testler kendi bünyemizde detaylı bir şekilde mühendislik ekibimizin kontrolünde yapılmaktadır.
Doğa Dostu ve Yerli Üretim olan ürünlerimiz uluslararası standartlara göre üretilmiş olup, tüm kalite belgelerine sahiptir. Bütün testler kendi bünyemizde detaylı bir şekilde mühendislik ekibimizin kontrolünde yapılmaktadır
Her türlü Teknik Destek uzman ekibimiz tarafından online yardım ile yapılır.
Müşterilerimize beklentilerinin üstünde servis ve kalite sunmayı, teslimatları ve teknik desteği tam zamanında yapmayı hedefliyoruz.

inovatif ve ergonomik tasarım

VİZYON

Takım ruhu, mükemmel hizmet, yenilik ve sorumluluk! Sürekli yenilikçiliği ve gelişimi sürdürmek. En iyi kaliteyi ve çevre dostu ürünleri sunmak. Toplumun ve müşterilerin güvenini ve desteğini sağlamak!

Takım ruhu, mükemmel hizmet, yenilik ve sorumluluk

 
VİZYONUMUZ

İHRACAT

Amerika Birleşik Devletleri, Dubai, Avustralya, Suudi Arabistan, Abu dabi, Birleşik Krallık, İtalya, İspanya, Çin, Meksika, Güney Afrika, Katar, Kuveyt, Portekiz, Güney Kore, İsrail, Angola, Fas, Almanya, Rusya...

yerel ekonomi destekLEMEK için pazarlama faaliyetleri

 
PAZAR ALANLARIMIZ

DEĞER

Kaynakların etkin kullanımı, Çevreye karşı duyarlılık, Müşteri ihtiyaç ve başarısına odaklanma, Sürdürülebilir başarı, İşçi sağlığı ve güvenliği önlemlerine öncelik verme, Yeni teknolojilere açıklık ve vizyonik düşünce...

Yeni teknolojilere açıklık, vizyon sahibi düşünce ve İş birliği

 
DEĞERLERİMİZ
0
PROJE
0
SERVİS
0
ÜRÜN
0
ÜLKE